business needs

Discussion in 'Čeština (Czech)' started by lenkangl, Mar 22, 2013.

 1. lenkangl Senior Member

  Prague
  Czech Republic, Czech
  Mohl by mi prosím někdo poradit, jak se překládá do češtiny "business needs"? Předpokládám, že "obchodní potřeby" to jistě nebudou:)

  Kontext moc široký není, vlastně jen věta: "Consider how you could contribute to the business needs of your team or unit."

  Děkuji předem:)
   
 2. Enquiring Mind

  Enquiring Mind Senior Member

  UK/Česká republika
  English - the Queen's
  Potřeby/požadavky byznysu?

  Větší soustředění na zákaznické potřeby, nové digitální kanály, otázky bezpečnosti a compliance, potřeba snížit provozní náklady a zvýšit výkonnost vytváří stálý tlak na banky, pojišťovny, společnosti spotřebitelského financování a ostatní společnosti finančních služeb a nutí je transformovat a konsolidovat IT systémy tak, aby podporovaly rapidně se měnící požadavky byznysu. (source - smithnovak.com)

  Cloud computing umožňuje inovativní pojetí počítačových systémů zaměřených na vytvoření dynamičtějšího podniku, v němž aplikace a služby už nejsou pevně vázány na podpůrnou infrastrukturu a dokážou rychle reagovat na nové požadavky byznysu. (source - systemonline.cz)

  Není mnoho těch, které by byly orientovány přímo na potřeby byznysu a ještě méně je těch, které toto téma spojují s moderní technologií tvorby myšlenkových map - s počítačovým modelováním. (source - akamonitor.cz)

  Jak propojit potřeby byznysu s IT? (source - eiso.cz)
   
 3. lenkangl Senior Member

  Prague
  Czech Republic, Czech
  Děkuju moc:)
   

Share This Page

Loading...