Estonian: Vähemalt 3 sümbolit etc.

< Previous | Next >

javaboy

New Member
Australia
email@address.con Vähemalt 3 sümbolit, peab algama tähega ja ei tohi sisaldada täpitähti ega tühikuid
Salasõna Salasõna pikkus peab olema 8-16 märki, milles vähemalt üks suur täht, üks väike täht ja üks number. Salasõna ei tohi sisaldada täpitähti ja tühikuid.
Korda salasõna Salaküsimus - Vali - Minu ema neiupõlvenimi? Minu unistuste maa? Minu lemmiknäitleja? Minu lemmikloom? Minu lemmik poisslapse/tüdruku nimi? Minu lemmiklaulja? Salaküsimuse vastus Nimi E-posti aadress Hotis ei pruugi sa seda aadressi saada
Sugu mees naine Sünniaasta Kontrolltekst

Translate please :(

• jonquiliser

Senior Member
    Svediż tal-Finlandja
    Hello,

I'm not too well versed in Estonian, but from what I gather, they are instructions for creating an email-account. I believe it's something about the password being between 8-16 characters, containing at least one capital letter and one small (or perhaps täht is something else, not letter?), and one number. The email must be at least 3 characters long, I think. And then there's a list of suggestions for a "safety question" or whatever they're called; your mother's maiden name, your favourite country etc.

< Previous | Next >